balticmachinery

Fiber lazeris

YSD LaserONE

Lakštų pjovimo lazeris LVD YSD Laser One

YSD LaserONE

YSD Laser ONE tai ekonomiškas lazerinio pjaustymo sprendimas. Šis fiber lazeris yra suprojektuotas, pagamintas ir aptarnaujamas LVD.  LaserONE apjungia visas būtinas lazerio savybes įprastoms operacijoms atlikti.

Savybės

Standartiškai įrengimas yra komplektuojamas su 200 mm automatinio fokusavimo pjovimo galva, su apsauga nuo smūgių, pjovimo stalu su trimis atliekų dėžėmis, automatiniu (deguonies ir azoto) pasirinkimu, automatiniu slėgio valdymu su servo vožtuvu, LVD 15” TOUCH-L vartotojo sąsaja, apsaugomis ir apsauginiu gaubtu. Galimas šviesolaidinio lazerio šaltinio galingumas 3kW arba 6kW.

Keičiami stalai

YSD LaserONE keičiamų stalų konstrukcija yra tokia pati, kaip ir ankstesniuose LVD lazeriuose AXEL – be hidraulikos stalams pakelti. Pirmasis stalas įvažiuoja ir išvažiuoja viename lygyje. Antrasis stalas juda nuolydžiu per pirmąjį stalą ir atgal žemyn. Stalų keitimas užtrunka apytiksliai apie 30 sekundžių

LVD YSD LaseONE fiber laser min

Opcijos

Nors LA automatizacija būna dviejų tipų (tik pakrovimas bei pakrovimas + iškrovimas), YSD LaserONE lazeris gali būti suderintas tik su LA automatiniu pakrovimu kaip opcija. LA automatinis pakrovimas – greitai tiekia metalo lakštus į lazerio darbinius stalus.

Peržiūrėti LA brošiūrą

Specifikacija

Staklių specifikacija
Matmenys be / su šviesos barjerais, filtru
YSD LaserONE 3015
YSD LaserONE 3015​
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: