fbpx

Apie Baltic Machinery

Baltic Machinery - metalo apdirbimo įrangos tiekėjas Baltijos šalyse

Baltic Machinery yra metalo apdirbimo įrangos tiekėjas Baltijos šalyse. Skardos lankstymo staklės, išilginio pjovimo staklės, lenkimo presai, lakštinio metalo ir vamzdžių lazeriai tai dalis įrengimų, kuriose specializuojasi Baltic Machinery.

Baltic Machinery yra oficialus kompanijos CIDAN Machinery Group atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. CIDAN kompanija buvo įkurta 1907 metais. Sukaupta ilgametė patirtis perduodama kuriant aukščiausios kokybės pramoninius įrengimus geriausiai atitinkančius klientų reikalavimus. Nuo 2018 metų CIDAN Machinery Group dalimi tapo Austrijos kompanija FORSTNER, kurį jau nuo 1960 metų specializuojasi ruloninio metalo apdirbimo srityje ir gamina išvyniojimo, išlyginimo, išilginio bei skersinio karpymo, pervyniojimo įrengimus bei specializuotas linijas.

Nuo 2021 metų Baltic Machinery yra LVD atstovas Pabaltijyje. LVD kompanija puikiai žinoma dėl metalo lenkimo presų, kuriuos gamina nuo savo įkūrimo dienos. Šiuo metu LVD siūlo taip pat tokius produktus kaip metalo lakštų ir vamzdžių lazerinio pjovimo staklės, iškirtimo presai (punch press), hidraulinės giljotinos, gamybos valdymo programa CADMAN.

Baltic Machinery yra oficialus BEHRINGER grupės atstovas. BEHRINGER tai Vokietijos juostinių pjūklų gamintojas. Grupei priklauso taip pat diskinio pjovimo staklės EISELE bei profilių ir lakštų apdirbimo linijos VERNET. Bendradarbiaujame taip pat su žinomu valcavimo staklių gamintoju AKYAPAK (Turkija) bei lakštinio metalo smulkesnius įrengimus gaminančia Nyderlandų įmone JORG.

Baltic Machinery taip pat padeda parduoti nebenaudojamą arba Jums nebetinkamą metalo apdirbimo įrangą; atstovauja įsigyjant naudotą kitų gamintojų įrangą; konsultuoja techniniais ir technologiniais klausimais; padeda rasti subrangovus įvairiems metalo apdirbimo darbams; atlieka mokymus, aptarnavimą ir servisą.

Baltic Machinery filosofija

Metalo apdirbimo įranga

Kokybiški produktai

Atstovaujame patikimus įrengimų gamintojus, su kuriais palaikome tvirtus santykius

Metalo apdirbimo įrangos paroda

Orientacija į klientą

Mūsų tikslas suprasti Jūsų poreikius ir visada pasiūlyti Jums geriausią sprendimą

two person in long sleeved shirt shakehand 955395 scaled

Ilgalaikis bendradarbiavimas

Siekiame tapti ilgalaikiais Jūsų verslo partneriais, kuriais galite pasitikėti

Partneriai

Turite klausimų? Susisiekite su mumis