Ieškote kaip atsinaujinti pavasarį? Atnaujinkite gamybą su LVD įrengimais!

Cutting Electra
UltiForm
MVF
SynchroForm system

BALTIC MACHINERY nuo 2021 metų tapo oficialus LVD GROUP atstovas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ir nuo šiol galime Jums pasiūlyti platų tokių įrengimų, kaip hidrauliniai lenkimo presai, hidraulinės giljotininės žirklės, punch presai bei metalo pjovimo lazeriai, asortimentą.

LVD – tai pasaulyje pripažinta metalo apdirbimo įrangos gamintojas, veikiantis nuo 1952 metų. Pagrindinė įmonės būstinė yra įsikūrusi Belgijoje. Kompanija nuolat diegia inovatyvius sprendimus siūlomuose produktuose, stengdamasi pateikti savo klientams naujausius mašinų ir programinės įrangos sprendimus. Didelės mokslinių tyrimų ir plėtros pastangos yra nukreiptos ne tik į bendrų problemų, su kuriomis susiduria pramonės įmonės, sprendimus bet ir kiekvieno kliento atskirai.

Hidrauliniai lenkimo presai

LVD gaminamos hidraulinės lakštų lenkimo staklės atitinka skirtingus įmonių, dirbančių įvairiose pramonės srityse, lūkesčius. Galime pasiūlyti nuo standartinių pagrindines funkcijas turinčių lenkimo presų mažoms ir vidutinėms įmonėms iki sudėtingų sprendimų, su tokiomis technologijomis, kaip EASY-FORM LASER – adaptyvi lenkimo technologija, užtikrinanti nepriekaištingą kampo tikslumą jau nuo pirmo lenkimo, taip pat integruotu automatiniu įrankių keitikliu su įrankių sandėliu įrengimo viduje. Lenkimo presai gaminami pagal aukščiausius kokybės standartus, kas užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir nedidelius aptarnavimo kaštus.

Metalo karpymo giljotinos

Atsižvelgdami į skirtingus klientų poreikius, LVD siūlo metalo karpymo sprendimus tiek nesudėtingoms operacijoms atlikti, tiek specifinius gamybinius poreikius turinčioms įmonėms. Visos siūlomos hidraulinės giljotinos projektuojamos LVD ir gaminamos LVD-HD, pagal kompanijos sukurtą kokybės valdymo sistemos standartus. Tokiu būdu įmonė siūlo patikimus įrengimus už konkurencingą kainą

Punch presai

Skylių išmušimo presas su automatine įrankių dėtuve ar viena galva? Hidraulinis ar elektrinis? – LVD gali pasiūlyti įrengimą pagal Jūsų pasirinkimą. Nuo ekonomiškų įrengimų iki greitaeigių, didelio našumo sistemų LVD siūlo jums daugiau sprendimų, kaip išmušti ir formuoti metalą

Metalo pjovimo lazeriai

Tinkamos lazerio pjovimo technologijos pagal kiekvieno individualius poreikius – LVD siūlo tiek ekonominės klasės paprastus lazerius, tiek galingus sudėtingesnėms operacijoms skirtus įrengimus. Kompanija savo lazerių asortimente turi metalo lakštų bei vamzdžių pjovimo lazerius. Tam, kad būtų padidintas gamybos našumas, lazeriai gali būti derinami su automatizuotomis opcijomis, todėl daugelį darbų galima patikėti atlikti įrangai. Nepriklausomai kokias LVD CNC lazerinio pjovimo stakles pasirinksite, galite būti garantuoti, kad dėl patikimumo, tikslumo ir aukštos gamybos kokybės kontrolės, jūsų rezultatai bus aukščiausio lygio.

Programinė įranga CADMAN

CADMAN yra visa programavimo sistema, skirta projektavimui, gamybos planavimui, automatiniam programų generavimui ir tokių operacijų, kaip metalo lakštų lankstymas, perforavimas, lazerinis pjovimas. Valdymui. Kitaip tariant – tai sprendimas susikalbėti Jūsų įrengimams ir darbuotojams. Tvarkingai sudėlioti informacijos srautai įmonėje padidina efektyvumą ir sumažina klaidų tikimybę. LVD, priklausomai nuo turimų įrengimų ir gamybos masto, siūlo skirtingus CADMAN paketus.

Jei norite sužinoti daugiau apie LVD produkciją arba norite gauti pasiūlymą konkrečiam įrengimui, prašome susisiekti su mumis: sales@balticmachinery.lt