balticmachinery

Šlifavimo staklės

Q-FIN F800

šlifavimo staklės Q-FIN F800

Q-FIN F800

Tai greitas metalo paviršiaus apdirbimo įrengimas metalo gaminiams iki 800 mm pločio. Su F800 ne tik nušlifuosite paviršiaus nelygumus ir pašalinsite aštrias nuožulas, bet ir užapvalinsite aštrias briaunas. Pasirinkus tinkamus įrankius galėsite taip pat pašalinti oksidacijos pėdsakus. Standartinis įrengimas sudarytas iš 3 metalo paviršiaus apdirbimo stočių: šlifavimo juosta (1), diskiniai šepečiai (2 ir 3 stotys). Šlifavimo elementų stočių greitis bei prispaudimas reguliuojamas automatiškai. 

Šlifuojamų gaminių fiksavimui galima pasirinkti magnetinę arba vakuuminę sistemą. Konvejerio juostos greitis yra reguliuojamas, todėl galėsite koreguoti jį priklausomai nuo siekiamo rezultato.

1 stotis: šlifavimo juosta

Pirmoje stotyje yra montuojama šlifavimo juosta skirta metalo paviršiaus nelygumams pašalinti. Juostos plotis 830 mm.

2 ir 3 stotis: diskinių šepečių stotis

Antroje ir trečioje stotyje yra montuojami besisukantys diskiniai šepečiai (viso 4), kurių pagalba yra pašalinami aštrūs kraštai bei užapvalinamos gaminio briaunos. Ši stotis taip pat gali būti naudojama oksido sluoksnio, atsiradusio po pjovimo lazeriu, pašalinimui. Tokiu atveju stotyje yra montuojami specializuoti oksido šalinimo diskiniai šepečiai. QUICK LOCK sistemos dėka įrankiai yra keičiami greitai ir patogiai. Diskinių šepečių skersmuo 255 mm.

Q FIN F stakliu slifavimo stotys
Šlifavimo staklių Q-FIN video

Opcijos

SMARTLINK opcija suteikia galimybę prisijungti prie staklių nuotoliniu būdu. Pasirinkę šią opciją turėsite galimybę greičiau nustatyti sistemos klaidas ar gedimus bei juos pašalinti.

Ištraukimo įrenginys Q-FIN WES

Staklėse yra įmontuota jungtis skirta dulkių ištraukimo įrenginiams pajungti. Pagal techninę specifikaciją įrengimas turėtų būtų jungiamas kartu su WES ištraukimo įrengimais, kurių filtravimas vyksta vandens pagrindu. Ištraukimo įrenginiai gali būti valdomi tiek per šlifavimo stakles, tiek naudojant WES įrenginiuose integruotą valdymą.

Q FIN medžiagos įvedimo stalas

Siūlomi dviejų dydžių medžiagos įvedimo stalai:

  • 2 metrų ilgio stalas. Matmenys: 1500 mm (plotis) x 2000 mm (ilgis);
  • 1 metro ilgio stalas. Matmenys: 1500 mm (plotis) x 1000 mm (ilgis).

Q-FIN IOC konvejerisSiūlomi dviejų tipų medžiagos įvedimo / išvedimo konvejeriai:

  • IOC konvejeriai yra 3400 mm ilgio. Šie konvejeriai yra jungiami prie šlifavimo mašinos, todėl konvejerio juosta judės tokiu pat greičiu kaip ir šlifavimo staklių.
  • IC konvejerių ilgis siekia 2000 mm. Tokio tipo konvejeriai yra atskirai pastatomi įrenginiai, kurie turi nepriklausomą nuo šlifavimo staklių valdymą ir maitinimą.

Gražinimo konvejeris Q-FIN

Konvejerio pagalba operatoriui nebūtina nuolat judėti į medžiagos išvedimo tašką norint nukrauti nušlifuotas detales. Tokiu būdu taupomas laikas ir didinamas efektyvumas. Konvejerio juostos greitis yra reguliuojamas.

Q2S stotis skirta detalių apvertimui tam, kad detalė būtų nušlifuota iš abiejų pusių. Tokiu būdu išvengiama rankinio darbo. Šis įrengimas yra puikus sprendimas esant didelei gamybos apimčiai. Q2S yra montuojamas tarp dviejų šlifavimo staklių. Sprendimas suderinamas su šiais modeliais:  F800 / F1200 / F1500 / SER1200.

apvertimo stotelė šlifaivmo staklėms Q-FIN Q2S

Techninė specifikacija

Modelis: Q-FIN F800