balticmachinery
BEHRINGER Steeldays

BEHRINGER STEELDAYS 2023

BEHRINGER juostinio pjūklo gamyba prasideda nuosavoje plieno liejykloje, esančioje šalia gamyklos. Visų BEHRINGER pjūklų korpusai surenkami iš lietų detalių, kas įtakoja staklių stabilumą ir patikimumą. BEHRINGER įrengimas yra mažiau veikiamas vibracijos pjovimo metu, todėl pjovimo rezultatas yra žymiai kokybiškesnis, nei pjūklų, kurių konstrukcija sudaryta iš suvirintų dalių. Tvirta pjovimo staklių konstrukcija užtikrina ir ilgą pjūklo tarnavimo laiką. Pjovimo juostos įtempimo konstrukcijos detalės yra taip pat išlietos.

BEHRINGER pjovimo staklės komplektuojamos su pjovimo juostos sekimo sistema, kuri matuoja juostos deformaciją ir nuokrypį, atitinkamai reguliuodama pjūklo nusileidimo greitį, kad išlaikyti reikiamas tolerancijas. Tai užtikrina patikimą ir nuoseklų pjovimo rezultatą.

3D spausdintų detalių pjovimas

Pasaulyje populiarėjant 3D detalių  spausdinimui atsiranda ir poreikis joms išpjauti, todėl BEHRINGER siūlo pjovimo sprendimus ne tik įprastiems profiliams, vamzdžiams ar metalo strypams, bet ir 3D spausdintuvo pagamintoms metalo detalėms. 3D detalių atpjovimui galimos tiek horizontalaus juostinio pjovimo staklės HBE320-523 3D, tiek vertikalaus pjovimo staklės LPS-T 3 D

Aliuminio sprendimai

Aliuminio apdirbimas yra lengvesnis ir greitesnis lyginant su plienu. Atitinkamai reikalingos kitokios technologijos. Pagrindiniai  aspektai kuriuos išskiria BEHRINGER – pjovimo greitis, efektyvus drožlių pašalinimas, efektyvi medziagos padavimo sistema bei produktų nukrovimo ir sortingo sprendimai. Teisingas minėtų aspektų parinkimas užtikrins efektyvų aliuminio apdirbimo procesą gamykloje.

Įrengimai mažoms dirbtuvėms

BEHRINGER yra ne tik didelėms gamykloms skirtas pjūklas, bet asortimente yra ir nedideliems metalo apdirbimo cechams skirti įrengimai. Galimi mechaniniai, pusiau automatiniai ir automatiniai pjūklai pjaunantys tiek stačiai, tiek kampu – SLB modeliai. Taip pat siūlomi ir nedideli diskiniai pjūklai iš EISELE –  VMS.

D spausdintu detaliu pjovimas min
Behringer pjuklas
Behringer Eisele

BEHRINGER gamyklos renginys STEELDAYS vyko gegužės 9-11 dienomis, Kirchardte, Vokietijoje. Renginio metu buvo parodyti įvairūs metalo pjovimo bei apdirbimo sprendimai iš BEHRINGER grupės (BEHRINGER, EISELE, VERNET).  Tai net tik technologijų parodymas bet ir puiki proga aptarti įvairias idėjas laisvesnėje vakaro programoje. 

Iki susitikimo sekančiame gamyklos renginyje 2025!

Norėdami sužinoti daugiau apie BEHRINGER grupės metalo apdirbimo stakles, susisiekite su mumis el. paštu info@balticmachinery.lt arba telefonu +370 618 58886.