balticmachinery

Šlifavimo staklės

Idealiam gaminio paviršiui paruošti – Q-FIN šlifavimo staklės. Su Q-FIN pašalinsite aštrias briaunas likusias po lazerinio pjovimo, nušlifuosite medžiagos paviršių ir suteiksite jam galutinę išvaizdą. Tinkamai parinkti Q*FIN įrengimai ir įrankiai taip pat pašalins šlaką ar oksidaciją, atsiradusią po pjovimo lazeriu ar plazma, Q-FIN SER modelio šlifavimo staklės užapvalins gaminio briaunas net iki 2R ir daugiau.

Q-FIN F1500

Šlifavimo staklės
Slifavimo stakles Q FIN F1500 min

Šlifavimo staklės Q-FIN F1500 skirtos detalių iki 1500 mm pločio paviršiaus apdirbimui. Galima gaminių fiksacija magnetas arba vakuumas. Staklėse yra įmontuotos 3 stotys: abrazyvinis diržas / 2 x šepečiai / 2 x šepečiai. Įrengimas tinkamas šlifavimui, briaunų užapvalinimui, oksidacijos ir šlako nuėmimui, baigiamajam šlifavimui.

Q-FIN F1200

Šlifavimo staklės
Slifavimo stakles Q FIN F min

Šlifavimo staklės Q-FIN F1200 skirtos detalių iki 1200 mm pločio paviršiaus apdirbimui. F1200 šlifavimo staklių modelyje integruotos trys stotys: abrazyvinis diskas / 2 x šepečiai / 2 x šepečiai. Tuo tarpu F1200XL modelis sudarytas iš keturių stočių: abrazyvinis diskas / 2 x šepečiai / 2 x šepečiai / abrazyvinis diskas, todėl vienomis staklėmis iškart galėsite atlikti dar daugiau operacijų.

Q-FIN F800

Šlifavimo staklės
šlifavimo staklės Q-FIN F800

Šlifavimo staklės Q-FIN F800 skirtos detalių iš lakštinio metalo iki 800mm pločio šlifavimui. Mažiausia galima detalė (geležies) – 80×80 mm. Staklės galimos tiek su magnetiniu, tiek su vakuuminiu stalu. Viduje yra sumontuotos trys apdirbimo stotys: abrazyvinis diržas / šepetys / šepetys.

Q-FIN F200

Šlifavimo, briaunų užapvalinimo staklės
Slifavimo stakles Q FIN min

Įrenginys Q-FIN F200 skirtas mažų detalių paviršiaus šlifavimui.  Gaminių fiksacija pasirinktinai: magnetas arba vakuumas  Viduje yra sumontuotos trys apdirbimo stotys: abrazyvinis diržas / šepetys / šepetys

Q-FIN SER1200 MULTIBRUSH

Šlifavimo ir briaunų užapvalinimo staklės
Krastiniu uzapvalinimo stakles Q FIN SER1200 min

Šlifavimo staklės Q-FIN SER1200 MULTIBRUSH – tai itin greitos ir efektyvios  metalo paviršiaus šlifavimo staklės. Su SER1200 pasieksite 2R radiusą per vieną šlifavimo operaciją, galėsite suteikti metalui nekryptinį arba linijinį paviršių. Maksimalus gaminio plotis – 1200 mm. Staklėse integruotos 4 arba 5 apdirbimo stotys (XL tipo staklėse).stočių. Įrengimas yra reguliuojamas automatiškai.

Q-FIN SER600

Šlifavimo ir briaunų užapvalinimo staklės
Krastiniu uzapvalinimo stakles Q FIN SER600 min

Šlifavimo staklės Q-FIN SER600 sudarytos iš 5 procesinių stočių. Po pirmos abrazyvinio diržo stoties, seka dvi eilės diskinių šepečių (2×2), už jų – du vertikaliai besisukantys apvalūs šepečiai. Šių staklių dėka galite užapvalinti detales net iki 2R laipsnių. 

Q-FIN DS​

Šlako pašalinimo staklės​
Slako nuemimo stakles Q FIN DS min

Q-FIN DS staklės skirtos šlakui, atsiradusiam ant detalių po metalo pjovimo lazeriu, pašalinti. Priklausomai nuo detalių dydžio, galimi du modeliai: DS600 – skirtas detalėms iki 600 mm pločio ir DS1200 – detalėms iki 1200 mm pločio. Konvejeriaus greitis yra reguliuojamas: 0,3-5 m/min.

Q-FIN TopGrinder | ProGrinder

Pusiau automatinės šlifavimo staklės
Metalo slifavimas Q FIN Topgrinder min

Pusiau automatinės metalo šlifavimo staklės TOPGRINDER tinka nuožulų pašalinimui, šlifavimui, poliravimui, kraštinių užapvalinimui. Detalės fiksuojamos vakuumu (opcija magneetai). Yra instaliuota dviejų mygtukų apsaugos sitema, dviejų šepečių  šlifavimo galva. Greitis reguliuojamas. 

Q-FIN TopEdge

Frezavimo staklės
Krastiniu frezavimas Q FIN Topedge min

Q-FIN TOPEDGE  yra pusiau automatinės staklės skirtos metalo detalių iš lakštinio plieno briaunų frezavimui ir užapvalinimui.

Q-FIN Skipjoint​

Mikrojungčių pašalinimo staklės​
Mikrojungciu pasalinimas Q FIN SkipJoint min

Staklės, kurios greitai ir saugiai nuims mikro-jungtis likusias ant detalių po lazerinio pjovimo – Q-FIN SKIPJOINT. Staklėse įmontuotas vertikalus besisukantis diskas ir horizontaliai išdėstytas įvedimo stalas garantuoja kad detalė nebus užapvalinta, o darbas su įranga bus saugus. Priekyje išdėstyta plokštė yra reguliuojama pagal norimos šlifuoti detalės aukštį. Staklės gali būti taip pat komplektuojamos su poliravimo šepečiu.

Q-FIN WES

Šlifavimo dulkių filtravimo įrengimas
dulkiu istraukimo sistema Q FIN WES min

Q-Fin WES sistema yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir skirta dulkėms, atsiradusioms po metalo šlifavimo, surinkti. WES filtravimo įrengimas pašalina gaisro ir sprogimo rizikas, o darbo aplinkoje nebeturėsite nepageidaujamų meto dulkių. Siūlomi du WES sistemos tipai – 3000 m3/h arba 6000 m3/h galingumo sistemos.

Q-FIN Q2S

Šlifuojamų detalių apvertimo stotelė
Apvertimo stotis QS min

Tam, kad detalė būtų nušlifuota iš abiejų pusių ir jos nereikėtų vartyti rankiniu būdu, Q-Fin siūlo sprendimą – Q2S stotelė, kuri atutomatiškai apverčia šlifuojamą detalę. Q2S yra integruojama į šlifaivmo liniją. Galimi keli tipai: 600 / 1200 / 1500.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: