fbpx

CIDAN Atvirų durų diena 2021

Po ilgos pertraukos CIDAN gamykla atvėrė duris savo klientams lapkričio 24 d. Renginio metu visi lakštinio metalo apdirbimo pramonėje veikiančių įmonių atstovai galėjo peržiūrėti CIDAN įrengimų galimybes ir siūlomas naujoves, gyvai išbandyti darbą su skirtingais įrengimais bei pamatyti kaip gaminamos CIDAN staklės.

CIDAN open house 2021
CIDAN open house 2021 - machines
CIDAN open house 2021

Buvo demonstruojamos tiek paprastesnės, standartines lenkimo operacijas atliekančios staklės F32, tiek lenkimo staklės FORMA Z, su kuriomis patogu dirbti net užmerktomis akimis.  Didelių ir pažeidimams jautrių gaminių lankstymas su FORMA Z staklėmis yra ypač patogus, nes šis įrengimas lenkia iš viršaus ir iš apačios, tokiu būdu gaminių nereikia vartyti.  Lenkimo sija gali būti naudojama taip pat medžiagos pozicionavimui iš priekio.

 

CIDAN open house 2021 - folding machine Forma Z

Ieškantys specifinių lenkimo galimybių galėjo susipažinti su FX PLUS ir šio modelio kintamo radiuso lenkimo galimybėmis.

CIDAN open house 2021 - folding machine Forma Z

Tiems, kas ieškojo ruloninio metalo apdirbimo galimybių, buvo demonstruojamos dvi FORSTNER išlyginimo, išilginio pjovimo bei atkirpimo linijos COMPACT PRO bei NUSLIT PRO. Skirtumas tarp šių staklių yra tai, kad NUSLIT linija yra valdoma automatiškai, t. y. operatoriui nebūtina rankiniu būdu reguliuoti peilių pozicijos. Toks apdirbimo būdas praverčia tuomet, kai tenka ruošti nedidelės apimties užsakymus.

CIDAN open house 2021 - cut to lenght

CIDAN savo svečiams pademonstravo giljotinos RAPIDO veikimo principus su medžiagos padavimu į priekį bei atgal – naująją SSM RAPIDO opciją. Medžiagos padavimas į priekį yra puikus sprendimas, kuris aktualus tuo atveju, jei patalpoje yra nedaug vietos. Tuo tarpu, jei dirbate su pažeidimams jautriomis medžiagomis SSM funkcija būtų puikus sprendimas minimizuoti galimus medžiagos subraižymus.

CIDAN open house 2021 - guillotine Rapido

Norėdami sužinoti daugiau apie CIDAN siūlomus sprendimus, susisiekite su mumis: sales@balticmachinery.lt