fbpx

LVD Technologijų dienos 2021

techdays
techdays
techdays
techdays

Po ilgos pertraukos LVD XP centras rugsėjo 21-23 dienomis ir vėl atvėrė duris pristatydamas tiek rinkoje įsitvirtinusius produktus, tiek naujus, metalo apdirbimo rinkos tendencijas atitinkančius gaminius. Visi svečiai turėjo galimybę ne tik išgirsti LVD poziciją, kodėl vienas ar kitas įdiegtas sprendimas pasiteisina gamyboje, tačiau ir pamatyti kaip tai veikia realiai.

Rugsėjo 21: Išlaidas mažinanti gamyba

Galutinio produkto kainą įtakoja ir be abejonės jūsų įrengimų pasirinkimas. Esant tikslui sumažinti išlaidas, LVD supažindino su lazerinio pjovimo staklėmis YSD LASER ONE bei automatizuota lankstymo cele DYNA-PRESS. Nuo šiol gamybinės įmonės turinčios ne pilną apkrovimą ir mažas ar vidutines gaminių serijas gali įsigyti gerą kainos ir kokybės santykį turinčią įrangą.

techdays

Rugsėjo 22: Automatizuota gamyba

Gamybos automatizacija yra vienas iš efektyvių gamybos modernizavimo procesų, ypač jei susiduriate su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu. LVD Technologų dienų metu dalyviai buvo supažindinti su metalo lakštų sandėliavimo sistema TAS sąveikaujanti su lazeriu PHOENIX, automatizuota pakrovimo / nukrovimo sistema FA-P sąveikaujanti su perforavimo (punch) presu STRIPPIT PX bei automatizuota lankstymo cele su auto-įrankiu keitimu ULTI-FORM.

techdays
techdays

TAS automatinė sandėliavimo ir lakšto padavimo sistema gali būti derinama su PHOENIX arba ELECTRA lazeriais bei taip pat su tam tikrais punch presų modeliais. Priklausomai nuo lazerių darbinių ilgių galimi formatai 3015, 4020 arba 6020. TAS sistema užtikrina nuoseklų metalo padavimą, tokiu būdu užtikrindamas gamybos efektyvumas.

Punch presas STRIPPIT PX su automatine užkrovimo, nukrovimo ir rūšiavimo funkcijomis sistema FA-P stipriai pagreitina gamybos procesą. Šis įrengimas gali būti sukomplektuotas su šimtus įrankių talpinančiu magazinu, gali lenkti detales iki 75 mm aukščio, taip pat jas nukreipti tiesiai į rūšiavimo dėžes. STRIPPIT PX šiuo metu yra pats greičiausias stipriausias ir universaliausias punch presas rinkoje. 

techdays

ULTI-FORM tai geriausių LVD technologinių sprendimų rinkinys – TOOLCELL pagrindu lenkimo prese įmontuotas įrankių sandėlis su automatiniu įrankiu keitimu, EASY FORM LASER lenkimo technologija, programuojamas robotas. Automatiškai prisitaikantis roboto griebtuvas, sukurtas LVD, prisitaiko prie ruošinio dydžio ir leidžia apdoroti skirtingas dalių geometrijas nekeičiant griebtuvo. Paruošti gaminiai yra patiekiami dviem būdais – sudedami ant padėklų, kurie yra išdėstyti ant konvejerio arba sudedami į dėžę esančią už celės ribų.

Rugsėjo 23: XXL gamyba

Visiems dideliems daiktams pagaminti reikalingos ir atitinkamos staklės. Šiam gamybiniam klausimui išspręsti LVD savo svečiams pristatė du skirtingo tipo įrengimus: lazerinio pjovimo stakles TAURUS ir automatizuotą lenkimo presą SYNCHRO-FORM. Abu minėti įrengimai puikus derinys gamyboje, jei jūs ne tik pjaustote metalą, tačiau ir užsiimate didelių gaminių lankstymu.

techdays
techdays

Lazeris TAURUS – tai didelio gabarito pjovimo įrengimas, kurio darbinis ilgis svyruoja nuo 10m iki 42 m (didėjant kas 4m). Lazeris gali pjauti iki 30 mm storio gaminius. Vienas iš šio lazerio privalumų yra gebėjimas pjauti kampu, kas praverčia tolimesnėje gaminio formavimo stadijoje, pvz. virinant gaminius. LVD inžinieriai sukonstravo kartu su lazerio galva judančią lazerio apsaugą, tokiu būdu išvengdami didelės apsauginės konstrukcijos per visą lazerio darbinį ilgį ir įgalindami operatorius lazerio veikimo metu dirbti ant pjovimo stalo.

Lenkimo presas SYNCHRO-FORM tai staklės galinčios apskaičiuoti lenkimo kampo nuoseklumą ir reikiamą geometrinį profilį lenkiant didelio gabarito detales. SYNCHRO-FORM pašalindama rankines operacijas užtikrina nuoseklų lenkimo procesą. Šio lenkimo preso pajėgumai svyruoja nuo 320tx4m iki
3000tx14m. 

CADMAN

Tam, kad jūsų gamyba nepavirstų chaosu, o vyktų organizuotai LVD supažindino su gamybos valdymo sistema CADMAN. Ši sistema sudaryta iš kelių dalių: CADMAN SDI, CADMAN-B (programa lenkimo presams), CADMAN-P (programa punch presams), CADMAN-L (programa lazeriams), CADMAN JOB, todėl galite pasirinkti būtent jūsų gamybai tinkamą CADMAN. Galimybė identifikuoti ir pakoreguoti brėžinio klaidas, išskaidyti produktą į atskiras dalis ir sukurti gamybos planą, valdyti procesą ir siųsti užduotis įrengimams – visą tai ir dar daugiau yra CADMAN. Visų trijų LVD Technologijų dienų metu dalyviai turėjo galimybę ne tik teoriškai susipažinti su programiniu paketu CADMAN tačiau ir pamatyti kaip jis sąveikauja su LVD pristatytais įrengimais. 

Jei norite sužinoti daugiau apie LVD produkciją arba norite gauti pasiūlymą konkrečiam produktui, prašome susisiekti su mumis: sales@balticmachinery.lt