Ideali pora Jūsų 4 metrų gaminiams

Jūsų pamėgta giljotina RAPIDO dabar su naujomis, net 4100 mm, darbinio ilgio galimybėmis. Tvirtos ir stabilios konstrukcijos dėka, kerpant skirtingo storio medžiagas nebūtina kas kart reguliuoti giljotinos peilių atstumą vienas nuo kito, todėl negaišite laiko reguliavimui. Giljotina sunaudoja mažai energijos bei veikia tyliai. Maksimalūs skirtingų medžiagų atkirpimo storiai yra: plienas – 1,5 mm, nerūdijantis plienas – 0,6 mm, aliuminis – 2,2 mm.

giljotina CIDAN Rapido 41 | guillotine CIDAN Rapido 41

RAPIDO giljotinos greitis siekia 35 pjūvius per minutę, todėl savo gaminius paruošite labai greitai. Masyvios ir stabilios viršutinės sijos dėka giljotina dirba sklandžiai ir tiksliai, o įmontuotas LED apšvietimas padės jums visada matyti pjūvio liniją. Medžiagos prispaudimas yra sumontuotas 32 mm atstumu nuo pjovimo linijos, kas leidžia sumažinti atliekų kiekį.

RAPIDO 41 modelis yra pilnai sukomplektuotas patogiam ir efektyviam darbui, tačiau visada galima pasirinkti asmeniškai pritaikytus sprendimus. Giljotina standartiškai yra komplektuojama su 750 mm galine atrama, tačiau esant poreikiui galima rinktis ir ilgesnę – 1000 mm. Priklausomai nuo planuojamo giljotinos išdėstymo gamybinėse patalpose medžiagos padavimas galimas tiek į priekį, tiek atgal.

giljotinos CIDAN Rapido galinė atrama | back gauge of guillotine CIDAN Rapido 41
valdymo sistema CutLink | control system

Staklėse yra integruota patogi valdymo sistema – CutLink, kurios dėka galite iš anksto sumodeliuoti operacijas ir išsaugoti jas atmintyje. 

Giljotina komplektuojama su vežimėliu, todėl pervežti paruoštus gaminius bus paprasta. 

Jei Jums aktualus 4100 mm gaminių ilgis, CIDAN taip pat siūlo lankstymo stakles F41. Šios lankstymo staklės gali apidbti iki 1,25 mm plieną, 0,8 mm nerūdijantį plieną ir 2,0 mm aliuminį. Daugiau apie CIDAN lankstymo stakles gali skaityti čia.

Lankstymo staklės CIDAN F41 | folding machine CIDAN F41

CIDAN RAPIDO giljotinos veikimo principą galite pamatyti šiame video:

Jei Jus sudomino šis įrengimas prašome susisiekti su mumis: sales@balticmachinery.lt