fbpx

Beveik kišeninis lenkimo presas LVD DYNA-PRESS

LVD DYNA-PRESS tai kompaktiškas ir greitas lenkimo presas. Skirtingai negu kiti LVD gaminami hidrauliniai lenkimo presai, šis modelis yra elektrinis. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, elektros energijos suvartojimas gali būti 6 arba 8 kW. Šio įrengimo lenkimo galia yra 24 arba 40 tonų. DYNA PRESS lenkimo presas efektyviai lenkia mažas detales iki 25 mm/s greičiu, todėl per valandą  pagaminsite daugiau detalių, o vienos detalės pagaminimo išlaidos sumažėja. Šis lenkimo presas, priklausomai nuo modelio gali turėti 4 ašis (X, R, Z1, Z2) arba penkias ašis (X1, X2, R, Z1, Z2)

Funkcionalaus dizaino dėka šios metalo apdirbimo staklės yra puikus pasirinkimas įmonėms, kurių gamybinės patalpos yra nedidelės.  Jo, skirtingai nei masyvių hidraulinių presų, nebūtina tvirtinti prie grindų pagrindo. Esant pasikeitimams gamybiniuose patalpose, šias lankstymo stakles galima lengvai perkelti į kitą vietą. Lenkimo preso priekyje yra sumontuotas padavimo stalas, todėl operatorius galės patogiai dirbti tiek stovint, tiek sėdint. 

Siekiant sumažinti lenkimo preso veikimo išlaidas, LVD leidžia pasirinkti įrankių tvirtinimus, todėl, jei jau turite tam tikrų įrankių komplektą, galėsite ir toliau juos naudoti ir dirbant su DYNA PRESS. Galimi įrankių tvirtinimai: W STYLE arba UNIVERSAL (puansonai); LVD STYLE arba UNIVERSAL (matricos)

LVD DYNA PRESS tools resized
LVD DYNA PRESS Control system resized

Kaip ir visi LVD lenkimo presai, DYNA PRESS valdymas yra patogus vartotojui. Staklių valdymo sistema TOUCH B su liečiamu 15“ ekranu leidžia sinchronizuotai valdyti visas lenkimo preso ašis. Staklių operatorius programoje gali sukurti 2D detalių brėžinį ir peržiūrėti 3D vizualizaciją. Lenkimo preso valdymas TOUCH-B yra suderinamas su platesne gamybos valdymo programine įranga CADMAN-B.

Lenkimo presas DYNA-PRESS taip pat gali pasiūlyti Jums robotizacijos sprendimą. DYNA-PRESS serijos modelis 40/15 Pro yra paruoštas roboto celei pajungti, todėl kartu su presu turėsite patikimą be sustojimo dirbantį darbuotoją. DYNA-PRESS 40/15 Pro derinamas su roboto cele KUKA. Daugiau informacijos apie DYNA CELL galimybes galite rasti čia.

Žemiau esančiose video galima peržiūrėti LVD DYNA PRESS veikimo principą be ir su roboto cele. 

Norėdami sužinoti daugiau apie LVD DYNA-PRESS lenkimo presą, prašome susisiekti su mumis: sales@balticmachinery.lt

Brošiūros atsisiųsti: LVD DYNA-PRESS, LVD DYNA CELL