balticmachinery

Fiber lazeriai

LVD fiber lazeriai tai metalo lakštų pjovimo staklės, kurių modelių įvairovė suteikia galimybę kiekvienam klientui išsirinkti būtent jam tinkamą įrangą: nuo ekonominės klasės, standartines operacijas atliekančių YSD serijos lazerių iki stambiagabaričių galingų pjovimo staklių TAURUS. Siūlomų LVD fiber lazerių galingumas varijuoja nuo 2 iki 20 kW, o apdirbamas metalo lakšto ilgis nuo 3 m iki 42 m.

LVD lazerinėse pjovimo staklėse yra sumontuotas automatinis padavimo stalas. Norėdami labiau automatizuoti gamybos procesą, lazerinio pjovimo staklėms gali būti pritaikytos tokiomis sistemos, kaip automatizuota pakrovimo / nukrovimo sistema, sandėliavimo sistema. Tam tikri lazerių modeliai turi automatinę „nozlų“ pakeitimo opciją, kūginio pjovimo funkciją naudojant 3D pjovimo galvą ir kt.

Visuose siūlomuose LVD fiber lazeriuose yra įmontuota TOUCH-L 19“ valdymo sistema, kurios dėka operatorius gali lengvai ir patogiai valdyti operacijų nustatymus, matyti pjovimo technologijos vizualizaciją. Paruoštus brėžinius galima importuoti tiesiai į valdymo sistemą. Kaip opciją galima pasirinkti papildomą programinę įrangą – CADMAN.

YSD Laser ONE 3015

Lakštų pjovimo lazeris
Lakštų pjovimo lazeris LVD YSD Laser One

YSD LaserONE tai ekonomiškas lazerinio pjaustymo sprendimas. Šis fiber lazeris yra suprojektuotas, pagamintas ir aptarnaujamas LVD.  LaserONE apjungia visas būtinas lazerio savybes įprastoms operacijoms atlikti.

LVD PUMA

Lakštų pjovimo lazeris
LVD PUMA fiber laser lakštų lazeris

Fiber lazeris LVD PUMA tai efektyvumo ir ekonomiškumo derinys su. Šios lazerinio pjovimo staklės gali be problemų pjauti skirtingų tipų ir storių metalo lakštus. Galimi lazerio dyžiai  – 3m,  4m., 6m. Galimas lazerio galingumas 3, 6 arba 12 kW

LVD PHOENIX

Lakštų pjovimo lazeris
Fiber laser LVD PHOENIX - Lakštų pjovimo lazeris LVD PHOENIX

LVD PHOENIX fiber lazeris tai dinamiškos ir lanksčios pjovimo staklės, kurių dėka galėsite pjauti skirtingų tipų ir storių metalo lakštus. Galimi keli lazerio dydžiai: 3m x 1,5 m, 4m x 2 m bei 6m x 2m. Šio tipo lazerio galia varijuoja nuo 4kW iki 20kW. PHOENIX yra suderinamas su daugybe automatizacijos sprendimų.

LVD TAURUS

Lakštų pjovimo lazeris
Lakštų pjovimo lazeris LVD TAURUS

Fiber lazeris LVD TAURUS tai staklės, skirtos didelių lakštų pjovimui. Darbinio stalo ilgis varijuoja nuo 10 iki 42 metrų. TAURUS ypatybė ta, kad uždengtas yra ne visas lazerinio pjovimo stalas, o tik vieta aplink lazerio pjovimo galvą. Kaip opcija galima lazerio galva su pjovimo kampu funkcija.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: