balticmachinery

Fiber lazeris

LVD TAURUS

Lakštų pjovimo lazeris LVD TAURUS

LVD TAURUS

Fiber lazeris LVD TAURUS tai staklės, skirtos didelių lakštų pjovimui. Darbinio stalo ilgis varijuoja nuo 10 iki 42 metrų. TAURUS ypatybė ta, kad uždengtas yra ne visas lazerinio pjovimo stalas, o tik vieta aplink lazerio pjovimo galvą. Tokiu būdu tuo pat metu, kai lazeris pjauna vienoje darbinio stalo pusėje, Jus galite be problemų įkrauti naujus lakštus arba iškrauti jau apdorotas detales. 

Rėmas ir darbinis stalas

Tvirtų kairiojo ir dešiniojo rėmo dėka galima pasirinkti pjovimo stalo ilgį priklausomai nuo turimų poreikių ar patalpų dydžio. Rėmai nereikalauja specialiai pritaikyto pamato ir yra tvirtinami varžtais prie grindų. Pjovimo stalai TAURUS gaminami iš kelių modulių, priklausomai nuo stalo ilgio. Kiekvienas modulis gali būti keičiamas atskirai.

Lazerio pjovimas kampu

Šios lazerinio pjovimo staklės gali būti komplektuojamos tiek su tiesaus pjovimo lazerio galva, tiek su pjaunančia kampu („bevel head“). Maksimalus pjovimo plotis tiesiam pjovimui – 3200 mm, o pjovimui kampu – 2600 mm

LVD TAURUS bevel head - lazerio pjovimas kampu
Fiber lazeris LVD TAURUS
15 mm storio aliuminio lakšto pjovimas kampu su lazeriu LVD TAURUS

Opcijos

Opciją sudaryta iš antgalių dėtuvės, kameros skirtos vizualiniam antgalio patikrinimui (diametras, būklė, ir pan.), kalibravimo plokštės. Antgalių dėtuvėje yra vieta 30-čiai antgalių tiesiam pjovimui arba 15 vnt. tiesiam ir 15 vnt. kampiniam pjovimui skirtų purkštukų.

Standarte – tiesaus pjovimo lazerio galva. Lazerio galva pjaunanti kampu – pasirinktinai, kaip opcija.

specifikacija

Techninė specifikacija
Staklių matmenys (be filtravimo ir aušinimo įrengimų)
IPG Lazerio šaltinio didžiausias našumas (tiesiam pjovimui, 6 kW/ 8 kW / 10 kW / 12 kW)
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: