balticmachinery

Lankstymo staklės

Baltic Machinery bendradarbiaudama su CIDAN Machinery Group siūlo jums platų metalo skardos lankstymo staklių spektrą. CIDAN įrengimai yra orientuoti į dvi skirtingas gamybos rūšis: produktai skirti pramonės bei  statybų sektoriuje veikiančioms įmonėms. Atsižvelgdami į tai, kokioje sferoje veikia jūsų įmonė, galime parinkti Jums labiausiai tinkanti įrengimą.

Šiuo metu CIDAN siūlo tokius metalo skardos lankstymo įrengimus kaip CIDAN F, FS/FX, FORMA, FORMA Z, PRO, PRO Z, MEGAPRO. CIDAN siūlomi metalo lankstymo įrengimai gamybos procesą paverčia patogiu ir veiksmingu, o kiekvienas įrengimas gali būti pritaikytas skirtingiems kliento poreikiams.

CIDAN F

Metalo skardos lankstymo staklės
metalo skardos lankstymo staklės CIDAN F

CIDAN F yra greitos, patogios ir patikimos metalo skardos lankstymo staklės. Naujoji konstrukcija yra tvirtais suvirintais šonais, ypač stipriais apatiniu ir prispaudimo balkiais. Didelis, net 150 mm viršutinio balkio atidarymas suteikia didesnį lankstumą. 

CIDAN FS

Metalo skardos lankstymo staklės
metalo skardos lankstymo staklės CIDAN F

CIDAN FS metalo lankstymo staklės tai galingesnės, storesnį metalą lenkiančios staklės. Galimi trijų skirtingų darbinių ilgių modelis: 2600 mm / 3200 mm / 4100 mm. Staklėse gali būti įmontuotas prijungimas robotui. 

CIDAN FX

Metalo skardos lankstymo staklės
metalo skardos lankstymo staklės CIDAN F

CIDAN FX metalo lankstymo staklės yra nepaprastas stiprumo ir lankstumo derinys. Galingų variklių dėka, staklės gali sulenkti storesnę metalo skardą.  FX modelio staklėse įmontuotas vartoma balkis COMBI, kurio vienoje pusėje yra vientisas lenkimo įrankis, o kitoje – segmentiniai įrankiai.

CIDAN FX PLUS

Metalo skardos lankstymo staklės
91051799 625742464934280 4121329529228623872 n

CIDAN FX PLUS metalo lankstymo staklės komplektuojamos su automatiniu lakšto storio ir lenkimo centro nustatymu. Instaliuota ProLink valdymo sistema užtikrina lengvą ir patogų programavimą.

CIDAN FORMA

Metalo skardos lankstymo staklės
Metalo lankstymo staklės CIDAN FORMA

Metalo lankstymo staklės CIDAN FORMA įkūnija jėgą, lankstumą, greitį ir paprastumą naudoti. PROLINK valdymas liečiamu ekranu suteikia patogų programavimą. Turėdamas skirtingas galinės atramos stalo konfigūracijas ir judantį pedalą, FORMA įrengimas leidžia vienam operatoriui lengvai lenkti plieną iki 2,5 mm. storio. Forma serijos staklės yra dviejų tipų: Combi (kai viršutinis vartomas balkis turi segmentinius įrankius) ir Multifold (kai viršutinis prispaudimo, apatinis bei lenkimo balkiai turi segmentinius įrankius).

CIDAN FORMA Z

Metalo skardos lankstymo staklės
metalo lankstymo staklės CIDAN FORMA Z

FORMA Z – lanksčiausias ir įvairiapusiškiausias lankstymo įrenginys CIDAN serijoje. FORMA Z turi galimybę lankstyti abiem kryptim – tiek aukštyn, tiek žemyn, todėl  operatoriui nereikia vartyti medžiagos pačiam, kas sumažina laiko sąnaudas reikalingas operacijos atlikimui. 

CIDAN PRO

Metalo skardos lankstymo staklės
metalo lankstymo staklės CIDAN PRO

CIDAN PRO modelis – tai pilnas metalo lankstymo paketas. Įrengimo pagalba galima lengvai sulenkti 3 mm storio ir 20 mm pločio kraštinę. Staklės pakeičia du operatorius vienu ir gamina dalis iki keturių kartų greičiau ir tiksliau, lyginant su lenkimo presu. Taip pat kaip ir Forma Multifold, PRO staklės turi segmentinius įrankius viršutiniame prispaudimo, apatiniame bei lenkimo balkiuose.

CIDAN PRO Z

Metalo skardos lankstymo staklės
metalo lankstymo staklės CIDAN PRO Z

CIDAN PRO Z – tai tvirtas ir aukštai vertinamas pramoninis įrengimas skirtas aukštyn ir žemyn lankstyti profilius ir kitas sunkias medžiagas. Eliminuojamas poreikis medžiagos apklijavimui nuo subraižymų, taip pat didinamas laiko efektyvumas.

CIDAN MEGAPRO

Metalo skardos lankstymo staklės
Metalo lankstymo staklės MEGAPRO

CIDAN MEGAPRO metalo lankstymo mašina turi daugybę išmanių funkcijų, tokių kaip automatinis lapo storis, lankstymo centras, ir išlinkimo kompensacijos nustatymas. MEGAPRO standartinėje komplektacijoje taip pat rasite automatinę įrankių užrakinimo sistemą. MEGAPRO lankstymo staklių įrankiai viršutiniame prispaudimo, apatiniame bei lenkimo balkiuose yra segmentuoti.

CIDAN MFB

Rankinės metalo skardos lankstymo staklės
rankines lankstymo stakles CIDAN MFB

CIDAN MFB tai tvirtos ir stabilios metalo lankstymo staklės su segmentiniais įrankiais.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: