fbpx

NUIT atvirų durų dienos

NUIT (CIDAN Machinery grupės dalis) rugsėjo 29-30 dienomis kviečia į atvirų durų dienas savo būstinėje St. Polen, Austrijoje. 

Atvirų durų metu galėsite gyvai pamatyti tokius įrengimus, kaip CIDAN FX PLUS lankstymo staklės, naująjį išilginio pjovimo ir atkirpimo įrengimą SLIT CUT bei automatizuotas išilginio pjovimo stakles NUSLIT. Taip pat bus apžvelgta NUIT programinė įranga, kuri yra integruota automatinėje profilių gamybos linijoje THE BASE .

Datos: 2021-09-29 / 2021-09-30

Adresas: NuIT,  Cernystr. 3, A-3105 St. Polen, Austrija

AtvirosDienosNUIT
metalo lankstymo staklės CIDAN FX PLUS

CIDAN FX PLUS – tvirtos lankstymo staklės su vartoma sija. Puikus sprendimas, jei gamyboje tenka dažnai keisti įrankius. Lankstymo staklės komplektuojamos su automatiniu lakšto storio ir lenkimo centro nustatymu.  

slit and cut to length machine FORSTNER SLIT CUT with circular shear

FORSTNER SLIT CUT – atnaujinto dizaino išilginio pjovimo ir atkirpimo staklės. Standartiškai šie modeliai komplektuojami su 5 išilginio pjovimo peiliais (maksimalus peilių skaičius – 7).

 

FORSTNER NUSLIT Lyginimo isilginio pjovimo ir karpymo iranga​

NuSLIT – visiškai automatizuoti įrengimai. Skirtumas tarp PRO ir PROCUT modelių – atkirpimo peilio tipas: giljotina arba segmentinės diskinės žirklės. Maksimalus išilginio pjovimo peilių skaičius šiuose modeliuose yra 7.

5base 1

THE BASE – automatinė profilių gamybos linija, kurią sudaro FORSTNER, CIDAN, Thalmann įrengimai bei integruota NUIT programinė įranga. Apie visas programinės įrangos galimybes galėsite išgirsti tiesiai iš kūrėjų.

Norėdami sužinoti daugiau apie, prašome susisiekti su mumis: sales@balticmachinery.lt