balticmachinery

Giljotinos

Baltic Machinery atstovaudama CIDAN ir LVD prekės ženklus Baltijos šalyse siūlo dviejų skirtingų tipų metalo karpymo giljotinas: elektrinės ir hidraulinės. Elektrinių metalo karpymo giljotinų gamintojas CIDAN, šiuo metu siūlo du skirtingus modelius: EVO bei RAPIDO. Pagrindinis šių dviejų giljotininių žirklių skirtumas yra maksimalus kerpamas metalo lakšto storis. CIDAN EVO giljotininės žirklės yra galingesnės nei RAPIDO serija – CIDAN EVO 30 giljotina gali atkirpti iki 4 mm storio plieno lakštą. EVO serijos giljotinų peilio kampas yra reguliuojamas. Kompanijos LVD gaminamos hidraulinės giljotinos skirtos storesniems metalo lakštams karpyti. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, šios giljotinos gali karpyti iki 30 mm storio plieną.

CIDAN RAPIDO

Elektrinė metalo karpymo giljotina​
Metalo karpymo giljotina CIDAN RAPIDO

CIDAN RAPIDO tai elektrinės giljotininės žirklės, visiškai nenaudojančios alyvos ar hidraulikos. Siūloma rankinio valdymo ratuku sistema,  pastūma su ekscentrikais ir nuleidimu, standartinė šoninė atraminė sija ir stalo pratęsimas keliems lakštams.

CIDAN EVO DUO

Elektrinė metalo karpymo giljotina​
Metalo karpymo giljotina CIDAN EVO

CIDAN EVO metalo karpymo giljotina yra stipriausia iš siūlomų mechaninių giljotininių žirklių linijos. Komplektuojama su žemo triukšmingumo reduktoriumi, vienetinės ir nepertraukiamo eigos valdymu, dvigubų briaunų ašmenimis ir pirštų apsauga.

LVD CS

Hidraulinė metalo karpymo giljotina
hidraulinė giljotina LVD CS

LVD MVS

Hidraulinė metalo karpymo giljotina
hidraulinė giljotina LVD MVS

LVD HGS

Hidraulinė metalo karpymo giljotina
hidraulinė giljotina LVD HGS
Turite klausimų? Susisiekite su mumis: