balticmachinery

Lenkimo presai

LVD PPED

Hidraulinis lenkimo presas
lenkimo presas - press brake LVD PPED

PPED tai bazinis lenkimo presas be papildomų funkcijų už patrauklią kainą. PPED serijos lenkimo presai gali būti 4, 5, 7 ašių. Darbinis ilgis varijuoja nuo 2000 iki 4000 mm, o prispaudimo galia nuo 50 iki 320 tonų. Įrengimas yra pagamintas iš vientiso rėmo. PPED-5 bei PPED-7, kurių lenkimo ilgis 3 metrai ir daugiau turi integruotą išlinkio kompensaciją (crowning) – ašis V. Lenkimo presuose PPED papildomai gali būti įmontuota apsauginė sistema LAZERSAFE.

LVD PPEB

Hidraulinis lenkimo presas
lenkimo presas - press brake LVD PPEB

PPEB lenkimo presai gali būti sukonfigūruoti pagal jūsų poreikiu. Šiuose modeliuose galite pasirinkti savo gamybai tinkamą galinę atramą, padidinti atstumą tarp stalo ir viršutinio rėmo. Esant poreikiui, galima pasirinkti platesnį stalą daugiafunkciniams įrankiams. Enkoderiai yra sumontuoti taip, kad fiksuotų staklių rėmo deformaciją lenkimo metu ir galėtų ją kompensuoti. PPEB serija gali būti 5 arba 8 ašių.

LVD EASY-FORM

Hidraulinis lenkimo presas su adaptuota kampų matavimo sistema
lenkimo presas - press brake LVD EASY FORM

Tiksliai ir greitai sulenkta pirmoji detalė? – Taip, tai įmanoma su LVD EASY FORM serijos lenkimo presu. Įrengime yra įmontuota kampų matavimo sistema EFL (Easy form laser), susidedanti iš dviejų lazerinių skaitytuvų, išdėstytų stalo priekyje ir gale. EFL yra unikali sistema, kadangi atskaitos pradžios tašku imama apatinio įrankio plokštuma, o ne lakštas. EFL sistema atlieka iki 100 matavimų per sekundę. Skaitytuvai susieti su CADMAN duomenų baze, kurioje nurodyti įrankiai ir lenkiamos medžiagos spyruokliavimo koeficientas. Sistema perduoda lenkimo informaciją į valdymo bloką, kuris tinkamai sureguliuoja įrengimą realiu laiku, todėl lenkimas vyksta tokiu pat greičiu kaip ir staklėse, neturinčiose kampo matavimo sistemos. Garantuojamas tikslumas nuo 0,3 iki 0,5 laipsnio.

LVD DYNA-PRESS

Elektrinis lenkimo presas
lenkimo presas - press brake LVD DYNA PRESS

Elektrinis lenkimo presas DYNA-PRESS tai kompaktiškas įrengimas, kurio spaudimo galia yra 24 arba 40t. Lenkimo greitis siekia iki 5 mm per sekundę, todėl taip pat sumažėja vienai detalei tenkančios išlaidos. Ergonomiškas dizainas leidžia operatoriui dirbti tiek stovint, tiek sėdint.

LVD TOOLCELL

Hidraulinis lenkimo presas su automatiniu įrankių keitimu
lenkimo presas - press brake LVD TOOLCELL

Tai lenkimo presas, kuriame yra įmontuotas lenkimo įrankių sandėlis bei automatinė įrankių keitimo sistema, todėl keičiantis operacijai, įrankiai bus pakeisti be papildomų pastangų. TOOLCELL modelio staklėse yra įrengta kampų matavimo sistema EFL. Šešių ašių galinė atrama pozicionuojama automatiškai prisitaikant prie lenkiamos detalės.

LVD SYNCHRO-FORM

Lenkimo presas su adaptuota lenkimo sistema stambiems gaminiams
lenkimo presas - press brake LVD SYNCHRO FORM

Didelių gabaritų detalėms lenkti sukurtas lenkimo presas SYNCHRO FORM užtikrina gamybos nuoseklumą ir efektyvumą, sumažindamas rankinių operacijų kiekį. Speciali lenkimo sistema automatiškai kas kart apskaičiuoja ir kompensuoja lenkimo kampą kiekvienai operacijai tam, kad galutinis profilis būtų tiksliai suformuotas. Įrengime įmontuotos „Synchro“ ašys automatiniam medžiagos pozicionavimui. Medžiaga yra prilaikoma ir pastumiama lenkimui specialių magnetinių laikiklių pagalba, kurie juda pagal programoje apskaičiuotus algoritmus. Kiekvienam judesiui nustatyti, įrengimo šonuose įmontuoti lazeriai apskaičiuoja kampą ir siunčia informaciją valdymo pultui.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: