balticmachinery

Perforavimo (punch) presai

LVD STRIPPIT P

Perforavimo (punch) presas
punch LVD STRIPPIT P

STRIPPIT P yra tikslus ir ekonomiškas perforavimo presas darbui su metalo lakštais iki 3000 x 1500 mm. Perforavimo taklės turi 33 stotis, yra lengvai valdomos, o priežiūrios išlaidos yra nedidelės.

LVD STRIPPIT M

Perforavimo (punch) presas
punch LVD STRIPPIT M

Perforavimo staklė STRIPPIT M gali būti komplektuojamos su automatiniu pakrovimo / iškrovimo įrengimu kurio dėka padidinsite gamybos našumą. Staklėseyra 47 stotys su maks. 134 įrankiais, 4 pilnai šereliais padengti padavimo stalai.

LVD STRIPPIT V

Perforavimo (punch) presas
punch LVD STRIPPIT V

Gamybinio produktyvumo padidinimui STRIPPIT V perforavimo presai gali būti komplektuojami su automatinio pakrovimo / iškrovimo įrenginiu. Perforavimo presas STRIPPIT V turi 3 programuojamus lakšto užspaudėjus, 4 pilnai šereliais padengtus padavimo stalus, ERS funkciją, E-stotį formavimo operacijoms. Mašinoje yra 48 stotys su ne daugiau kaip 164 įrankiais.

LVD STRIPPIT VX

Perforavimo (punch) presas
punch LVD STRIPPIT VX

STRIPPIT VX, kaip ir V serijos perforavimo staklės, gali būti jungiamos su automatine pakrovimo / iškrovimo įranga. Mašina valdoma 19” TOUCH-P valdymo sistemos pagalba. Presas turi 48 stotis su maks. 164 įrankiais, 3 programuojamus lakšto užspaudėjus, ERS funkciją. STRIPPTI VS ašių pastūmos greitis yra iki 160 m/min.

LVD STRIPPIT PX

Perforavimo (punch) presas
punch LVD STRIPPIT PX

STRIPPT PX yra daugiafunkcė mašina, galinti perforuoti, formuoti, lenkti ir sriegti metalo lakštus. Mašinoje yra 20 stočių (iki 200 įrankių). PX perforavimo staklės gali lenkti iki 75 mm aukščio. Ašių pastūmos greitis yra iki 160 m/min. Įrenginyje yra 3 programuojami lakšto užspaudėjai, standartinė ERS funkcija, 19′ TOUCH-P vartotojo sąsaja. Staklės yra suderinamos su automatine pakrovimo / iškrovimo įranga.

LVD STRIPPIT E

Perforavimo (punch) presas
punch LVD STRIPPIT E

STRIPPIT E yra perforavimo staklių sprendimas, kuris 20-40 proc. sumažina energijos suvartojimą lyginant su hidraulinėmis. Mašinoje yra 47 stotys su max 134 įrankiais, 3 programuojamus lakšto užspaudėjus, 4 šereliais padengtus stalus, planetinė pavarų dėžė. Galimi du dydžiai: lakštams iki 1250 x 1250 mm ir lakštams iki 1524 x 3048 mm.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis: